Gündoğmuş’a yatırım yağdı

Antalya’nın Gündoğmuş ilçesinde ‘hayal’ denilen hastane bitmek üzere. AK Parti İl Başkanı Sümer, yatırımları takip edip bölge halkının taleplerini dinledi

Gündoğmuş’a yatırım yağdı
AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, Gündoğmuş ilçesinde ve mahallelerinde gerçekleştirdiği ziyaretlerde Gündoğmuş'a kazandırılan, yeni ilçe devlet hastanesi ile inşaat çalışmaları devam eden çok amaçlı büyükşehir hizmet binası ve yeni sanayi dükkânlarını inceledi.

TALEPLERİ DİNLEDİLER
Büyükşehir Belediyesi İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir ve ASAT Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Tuncer'in de yer aldığı ziyaretlere, İlçe Belediye Başkanı Mehmet Özeren ile AK Parti Gündoğmuş ilçe başkanı da eşlik etti. Çayırözü, Narağacı, Kayabükü, Akyarı, Bedan, Karaköy ve Ümütlü'de mahalle sakinleriyle buluşan heyet, vatandaşların taleplerini dinleyerek gerçekleşecek yatırımlarla ilgili bilgiler verdi.

HAYAL DEMİŞLERDİ
Gündoğmuş ilçe merkezinde yapımı devam eden ve tamamlanan yatırımları yerinde inceleyen İl Başkanı Sümer, "Bir zamanlar, Gündoğmuş için hayal diye nitelendirilen devlet hastanemiz bu yatırımlarımız arasında, en önemlilerinden bir tanesi. Antalya ve ülkemizde birçok hayali gerçekleştiren AK Parti, Gündoğmuş'un da bu hayalini gerçek yaptı. Otel konforunda donanımlı odalara, acil servise ve polikliniklere sahip olan hastanemiz, ilçemize uzun yıllar hizmet edebilecek yeterliliğe sahip. Büyükşehir Belediyemizin Gündoğmuş'ta inşaatı devam eden çok amaçlı hizmet binası ile ilçe belediyemizin, yeni sanayi dükkânları tamamlanarak hemşerilerimizin hizmetine en kısa sürede sunulacak" dedi.
BİZE ULAŞIN