Dualar yaşatacak

Dualar yaşatacak

Nişanlısının kaza kurşununa direnip sağlığına kavuşan Ceren Ekinci, bu kez yaya geçidinde trafik terörünün hedefi oldu. Genç polis uyutuluyor

Antalya Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'nde görevli polis memuru Ceren Ekinci'nin hayati tehlikesi devam ediyor. Yakınları ve arkadaşları Ceren için dua ediyor. Mayıs ayında kendi gibi polis olan nişanlısı tarafından kaza kurşunuyla vurulan 29 yaşındaki Ceren Ekinci, bu kez trafik terörünün hedefi oldu. Yaya geçidinde alkollü sürücünün çarptığı Ekinci, tedavi gördüğü Akdeniz Üniversitesi Hastanesi yoğun bakım servisinde uyutuluyor. Ekinci'nin sağ bacak, sol kol ile kasığında kırıklar olduğu ve iç organlarında kanama meydana geldiği belirtildi. Ceren'in iyileşmesi için doktorlar başında adeta nöbet tutuyor.

AİLESİ UMUTLA BEKLİYOR
Kaza haberinin ardından Ceren Ekinci'nin Kayseri'de öğretmenlik yapan babası Şaban Ekinci Antalya'ya koştu. Kızının sağlık durumu hakkında bilgi alan acılı baba, "Onun için dua ediyorum ve herkesten dua bekliyorum" dedi. Kızı Ceren'in 2011 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Maliye Bölümü'nden mezun olduğunu söyleyen baba Ekinci, "7 yıl önce polis oldu. O mesleğini çok seviyor. O bizim ilk göz ağrımız. Onun iyileşmesi için dua ediyoruz. Kayseri'de kalan eşim ve Ceren'nin kardeşleri Hazal ve Eren de umutla iyi haber bekliyor" diye konuştu. Ceren'nin mesai arkadaşları ise onu yalnız bırakmayarak sağlık durumu hakkında doktorlardan sürekli bilgi alıyor.
BİZE ULAŞIN