Birlikte hedefe

Birlikte hedefe

Leonardo, daha önce birlikte çalıştığı Eto’o ve Jeremy Menez ile Antalyaspor’da yeniden buluştu. Bu üçlüye, Brezilyalı hocanın çok isteyip alamadığı Samir Nasri de eklendi. Şimdi yıldızlar Akrep’in başarısı için ter dökecek

  • Akdeniz
  • Çarşamba 12.10.2017
Antalyaspor'da teknik direktörlüğe getirilen Leonardo Araujo, daha önce birlikte çalıştığı bazı futbolcularla yeniden Antalyaspor'da buluştu. Brezilyalı teknik adam, İtalya'nın Inter takımında hocalık yaparken Eto'o, takımın en büyük gol silahlarından biriydi. 2010- 2011 sezonunun ikinci yarısında Inter'de çalışan Leonardo, Eto'o'nun olduğu takımla İtalya Kupası'nı kaldırmıştı.

ANTALYA'DA BÜYÜK BULUŞMA
1 yıl sonra Fransa'nın yolunu tutan Leonardo, burada Paris Saint Germain takımının sportif direktörü olunca takıma kazandırdığı isimlerden biri Jeremy Menez oldu. Fransız yıldızın yanı sıra birçok ismi de Paris ekibine kazandıran Leonardo, bu takımdan tanıdığı Menez ile de yeniden buluşmuş oldu. Leonardo, daha önce görev yaptığı takımlarda Samir Nasri'yi istemiş ama alamamıştı. Şimdi Nasri'nin de Antalyaspor'da olması, genç teknik adam için büyük bir buluşma anlamına geldi.

LİDER NASRİ
Takımın başında sadece 1 maça çıkan Leonardo, daha önce oynanan 6 karşılaşmayı izleyip eksikleri belirledi. Takımın liderini Nasri olarak belirleyen Brezilyalı hoca, uygulayacağı yeni sistemi Fransız yıldızın üzerine kuracak.
BİZE ULAŞIN