Alacağını istedi üç kurşun yedi

Antalya’da Hamit Sevindir, 60 bin lira borç verdiği arkadaşından alacağını isteyince 3 kurşun yedi. Sevindir ağır yaralandı

Alacağını istedi üç kurşun yedi
ANTALYA'DA en yakın arkadaşından 60 bin lira alacağı olan Hamit Sevindir, parasını istediği arkadaşı tarafından silahla vuruldu. Ağır yaralanan Sevindir, yakınları tarafından hastaneye kaldırıldı.

PARA İÇİN TARTIŞTILAR
Olay, Muratpaşa ilçesi Güzeloba Mahallesi'nde meydana geldi. Çok iyi arkadaş olan Hamit Sevindir ile R.D, alacak verecek meselesi yüzünden Örnekköy Caddesi üzerinde tartışmaya başladı. İddialara göre, Sevindir, bir süre önce verdiği 60 bin lirayı arkadaşı R.D'den geri istedi. Bunun üzerine iki arkadaş arasında kavga başladı. Bu sırada kavgayı ismi öğrenilemeyen R.D'nin kızı ayırmaya çalıştı. Kavganın büyümesi üzerine R.D, arabadan silahını alıp Sevindir'e doğrultarak 3 el ateş etti. Sevindir, karnına aldığı kurşun darbeleriyle yere yığıldı. Sevindir'in oğulları ağır yaralanan babalarını kendi araçlarıyla hastaneye kaldırdı. Polis ve olay yeri inceleme ekipleri bölgede çalışma başlatırken, çevrede araştırma yapan diğer ekipler ise kısa süre sonra R.D'yi yakaladı.
BİZE ULAŞIN