Ispartalıların gözdesi oldu

Isparta Şehir Hastanesi’nde 7 ayda 577 bin poliklinik hizmeti verildi. Hastanede şehit yakınları ve gazilere VIP hizmet veriliyor

Ispartalıların gözdesi oldu
Isparta'da 24 Mart 2017'de Başbakan Binali Yıldırım tarafından açılan Türkiye'nin 3'üncü şehir hastanesi olan Isparta Şehir Hastanesi, kurulduğu günden buyana 577 bin 329 hastaya poliklinik hizmeti verdi. Hastanede 16 bin 188 hasta da yatarak tedavi gördü.

MEMNUNİYET ARTIYOR
Hastanede personel olarak görev yapmanın yanı sıra çalışmalarının hasta memnuniyeti odaklı olarak yoğunlaştığını dile getiren hastane yönetimi 'Sağlık Bakanlığımızın da gözde projelerinden biri olan Isparta Şehir Hastanesi'nde memnuniyet oranı günden güne artmaya devam ediyor" açıklaması yapıldı.

GAZİLERE VIP HİZMET
Herkese özel şekilde ilgi gösterilen hastanede, şehit yakınları ve gaziler için VIP hizmeti sunuluyor. Hastane ekibi, "Eli olmayana el, kolu olmayana kol ve bacağı olmayan gazilerimize de bacak olmaya gayret gösteriyoruz. Amacımız, bakanlığımızın öngördüğü şekliyle, hasta memnuniyeti odaklı olarak çalışmak" ifadelerini kullandı.
BİZE ULAŞIN