Leonardo hala umutlu

Antalyaspor Teknik Direktörü Leonardo, “Alacağımız 2-3 galibiyetle uçacağız” dedi. Brezilyalı hoca, performansları eleştirilen Sandro ve Menez hakkında da konuştu ve taraftardan destek istedi

Leonardo hala umutlu
Antalyaspor Teknik Direktörü Leonardo Aroujo, 2-3 galibiyetle puan tablosunda çok farklı yerlere geleceklerini söyledi. Son maçlarının zor geçtiğini ifade eden Leonardo, "Duran toplardan yediğimiz gollere çözüm bulmalıyız" dedi. Sakatlıklardan ve cezalı oyunculardan da yakınan Leonardo, "Sandro yanlış bir hareketinin olduğunun farkında. Ama kulübün bir disiplin talimatnamesi var. Sahada 10 kişi kalmak kolay değil" diye konuştu. Menez ile ilgili de konuşan Leonardo, "Sakatlıktan yeni çıktı ama bizim oynayacağımız maçlar ve o maçta ihtiyaç duyacağım oyuncu tipindeydi. Daha fazlasını verebilirdi, bu yüzden de Bursa'da onu oynattım" dedi.

YENİ BİR SAYFA AÇTIK
Yenilgilerin zor olduğunu ifade eden Leonardo, "Bize inanan insanlar var. Ben hala umutluyum. Ardı ardına alacağımız 2-3 galibiyet bizi içinde bulunduğumuz bu kötü durumdan çıkartarak yeni bir sayfa açmamıza vesile olacaktır. Taraftarlarımıza ihtiyacımız var. Onlar da güzel futbol ve galibiyet bekliyor" dedi. Geçen sene ile bu sene 11. haftalar baz alındığında Antalyaspor'un aynı puana sahip olduğunu dile getiren Leonardo, "Biz bu durumun üstesinden gelebilecek kalitede bir takımız" diye konuştu. Kendisinden önce takımın başında bir teknik direktörün olduğunu ve kendisi geldikten sonra çalışmalarda değişiklikler yaptığını kaydeden Leonardo, "Önemli olan futbolcuların antrenmanda iyi bir şekilde gösterdikleri çabayı, maçta kazanma arzularına yansıtmaları" ifadelerini kullandı.
BİZE ULAŞIN