Mini etekli çete

Antalya’da 4 evi soyarak 300 bin liralık eşya çalan biri hamile 2 kadın yakalandı. Kadınların dikkat çekmemek için mini etek ve lüks kıyafetler giydiği belirlendi

Mini etekli çete
Antalya Emniyet Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri Kayseri'den Antalya'ya hırsızlık yapmak için gelen biri hamile 2 kadını yakaladı. Antalya'nın Konyaaltı ilçesi Liman Mahallesi'nde lüks bir site içerisinde vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine giden ekipler ve yunus timleri, 27 yaşındaki Sibel A. ile 26 yaşındaki Nazan K'yı evleri soyarken yakaladı. Sibel A. ve Nazan K'nın emniyetteki sorgularında çok sayıda hırsızlıktan kaydı olduğu ortaya çıktı.

BİRİ 16 HAFTALIK HAMİLE
Sibel A. ve Nazan K'nın Konyaaltı ve Muratpaşa ilçelerinde hırsızlık olaylarına karıştıkla ve dikkat çekmemek ve tanınmamak için mini etek, lüks kıyafetler giydikleri tespit edildi. Zanlıların lüks sitelere misafir izlenimi vererek girdikleri ortaya çıktı. Zanlılardan Nazan K'nin ise 16 haftalık hamile olduğu öğrenildi. Kadınların 4 evden yaklaşık 300 bin lira tutarında eşya çaldıkları ifade edildi.
BİZE ULAŞIN