Gençler için özel dersler

Büyükşehir Belediyesi’nin bünyesindeki AKBEM, 20 kişilik sınıflarda eğitim veriyor. Öğrenciler, uzmanlar eşliğinde geleceğe hazırlanıyor

Gençler için özel dersler
Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin eğitim kurumlarından Atatürk Kültür ve Bilgi Eğitim Merkezleri (AKBEM) 20 kişilik sınıflarda eğitim veriyor. 8-14 yaş aralığındaki öğrencilere nitelikli eğitimin kapılarını aralayan AKBEM 2017-2018 eğitim öğretim yılında da yoğun ilgi görüyor. AKBEM 12 kurs merkezi, çeşitli alanlarda 23 branşı ve kayıtlı 2 bin 600 öğrencisiyle Antalya'nın en büyük okullarından bir tanesi olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

HER ALANDA EĞİTİM
Özel ders niteliğinde kurslarda öğrenciler İngilizceden matematiğe, gitardan, resme, akademik, sanatsal ve kültürel eğitimlerinde AKBEM'i tercih ediyor. Öğrenciler, hem sosyal ve sanatsal faaliyetlerle boş zamanlarını değerlendiriyor, hem de kişisel ve zihinsel gelişimlerine büyük katkı sağlıyor. AKBEM öğrencileri uzman eğitmenler eşliğinde sınavlara hazırlanma şansı da buluyor.

20 KİŞİLİK SINIFLAR
AKBEM Koordinatörü Hatice Özcan, 23 branşta eğitim verdiklerini söyledi. Hafta sonu tüm birimlerin yoğun bir ders temposunda olduğunu belirten Özcan, "Sınıflarımız 20 kişiyi geçmiyor. Çocuklar mutlu oldukça bizler de çok mutlu oluyoruz. Velilerimiz de çok memnun. Gelen talepleri değerlendirmeye devam ediyoruz. 8 ve üzeri sayıda öğrencimiz talep ettiği takdirde yeni bir sınıf da açıyoruz" dedi.
BİZE ULAŞIN