Manavgat’ta gergin duruşma

Manavgat’ta 46 gün sonra cesedi bulunan Murat Ünal’ın davası gergin başladı. Sinir krizi geçiren Ünal’ın annesi “Çocuğumu öldürüyorlar, bir de karşıma geçmiş sırıtıyorlar” dedi

Manavgat’ta gergin duruşma
ANTALYA'NIN Manavgat ilçesinde geçtiğimiz yıl kasım ayında kaybolduktan 46 gün sonra cesedi bulunan Murat Ünal'ın ölümüne ilişkin soruşturma kapsamında tutuklanan 7 zanlının davası görülmeye başlandı. Dava öncesi iki taraf arasında adliye önünde gerginlik yaşanırken, Ünal'ın annesi Hatice Ünal, adliye önünde sinir krizleri geçirdi. 'Çocuğumu istiyorum' diyerek bağıran acılı anneyi, polis ve yakınları zorla sakinleştirdi.

DAĞLARDA ARADIM
Oğlunun ölümünün ardından perişan halde olduğunu belirten anne Hatice Ünal, "Ben 46 gün kuzumu aradım dağlarda. Çocuğumu yarım yarım gömdüm. Parça parça etmişler. Bu acı bitmez. Karşımda gülüp benim acımı yeşertiyorlar. Benim çocuğumu öldürüyorsun bir de karşımda sırıtıyorsun. Bu kadar yüzsüzlük olamaz" ifadelerini kullandı.

KANI YERDE KALMAYACAK
"Yavrumun kanı yerde kalmayacak" diyen gözü yaşlı anne, "Hiçbirisi cezaevinden çıkmasın. Benim çocuğumu nasıl parçaladılarsa cezalarını bulsunlar. Ben devletimden yargılamasını, cezalandırmasını istiyorum. Sadece devlet verecek cezalarını. Kimse devletin üstünde olamaz, bunlar kendilerini devletin üstünde hissediyor" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN