Prens sözünü duydu çıldırdı

Antalya’da çılgın koca, boşanmak üzere olduğu eşinin misafir olarak kaldığı evi kurşunladı

Prens sözünü duydu çıldırdı
ANTALYA'DA boşanma aşamasında olduğu E.G'nin iddiaya göre, "Senin hayatında prensesler var. Benimkinde neden prens olmasın?" sözüne sinirlenen C.G, eşinin misafir olarak kaldığı eve 6 kez ateş etti. Olay sonrası kaçan C.G, bir restoranda yemek yerken yakalandı.

SİLAHINI 6 KEZ ATEŞLEDİ

Olay, Kepez ilçesi Yeşiltepe Mahallesi'nde 4 katlı apartmanın birinci katında meydana geldi. Boşanma aşamasında olan E.G, bir süre önce eşi C.G'yi terk ederek, İzmir'den Antalya'daki akrabalarının yanına yerleşti. E.G, kendisine telefonla ulaşan eşi C.G'ye artık bir araya gelmek istemediğini söyledi. Eşinin kendisini başka kadınlarla aldattığını söyleyen E.G, "Senin hayatında prensesler var. Benimkinde neden prens olmasın?" dedi. Bu söz üzerine sinirlenen C.G, eşinin misafir olarak kaldığı eve tabancayla 6 kez ateş etti.

YEMEK YERKEN YAKALANDI
Şans eseri ölen ya da yaralananın olmadığı olay sonrası C.G. kayıplara karıştı. Polis ekipleri, 3 çocuk annesi E.G'nin ifadesine başvurdu. Kepez İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekipleri, C.G'yi restoranda yemek yerken yakaladı. Sağlık kontrolünden geçirilen C.G, emniyet müdürlüğüne götürüldü.
BİZE ULAŞIN