Özkan rol model

Türkiye’de ilk kez kez yüz ve kol nakli yapan Prof. Dr. Özkan, rol model olarak ööğrencilerle sohbet etti

Özkan rol model
Türkiye'de ilk kez tam yüz ve kol nakli operasyonlarını gerçekleştiren Prof. Dr. Ömer Özkan, Manavgat Namık Karamancı Fen Lisesi'nin düzenlediği 'Kariyer Günleri'nde öğrencilerle bir araya geldi.

AKDENİZ'İ TERCİH EDİN
Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde düzenlenen etkinliğe, AÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Gülay Özbilim, Plastik Cerrahi ve Rekonstrüktif Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Özlenen Özkan, Doç. Dr. Ömer Halil Çolak ve Namık Karamancı Fen Lisesi son sınıf öğrencileri katıldı. Program öncesi öğrencilere tıp fakültesini gezdiren Prof. Dr. Özbilim, öğrencilere, üniversite giriş sınavlarına iyi çalışmaları, yüksek puan almaları ve Akdeniz Üniversitesi'ni tercih etmeleri tavsiyesinde bulundu.

SORULARI CEVAPLADI
Prof. Dr. Özkan, sohbet ettiği öğrencilere "Siz merak ettiklerinizi bana sorun, cevaplayayım. Bu şekilde daha etkili bir birliktelik olacağına inanıyorum" dedi. Prof. Dr. Özkan daha sonra öğrencilere merak ettikleri konular hakkında bilgi verdi. Namık Karamancı Fen Lisesi Rehber Öğretmeni Kıymet Kahvecioğlu, "Prof. Dr. Ömer Özkan kişiliğiyle rol model, örnek bir insan. Bu nedenle öğrencilerimizle buluşturup tanımalarını istedik" dedi.
BİZE ULAŞIN