Luz Casal büyüledi

İspanyol diva Luz Casal, muhteşem bir performansla Antalyalılara unutulmaz bir gece yaşattı. 3 kez kıyafet değiştiren Casal, istekleri kıramayarak 3 kez sahneye döndü

Luz Casal büyüledi
Bu yıl 18'inci kez düzenlenen Uluslararası Antalya Piyano Festivali, İspanyol diva Luz Casal'ı ağırladı. Tüm dünyada 'Romantizmin Tutkulu Sesi' olarak bilinen ve Pedro Almodovar'ın 'Yüksek Topuklar' filminin unutulmaz sesi Luz Casal, etkileyici sesi ve müziğiyle bu kez Antalyalılara unutulmaz bir gece yaşattı.

3 KEZ SAHNEYE DÖNDÜ
Türkçe konuşmalarla izleyicilerin sempatisini kazanan Casal, zaman zaman izleyiciyle beraber seslendirdiği İspanyolca, Fransızca ve İtalyanca şarkılar ve büyüleyici sesiyle herkesi mest etti. Konser süresince üç kez kıyafet değiştirerek şıklığıyla da göz dolduran sanatçı, dakikalarca ayakta alkışlandığı konser sonunda sahneye üç kez geri döndü.

YARIN DA KONSER VAR
Sanat Yönetmenliğini Şef Gürer Aykal'ın üstlendiği festivalin bundan sonraki programında, yarın 100 genç müzisyenden oluşan Kepez Belediyesi Çocuk ve Gençlik Senfoni Orkestrası Antalya Kültür Merkezi'nde müzikseverlerle buluşacak.
BİZE ULAŞIN