Hukuk öğrencilerinden Başkan Er'e ziyaret

Mersin'in Tarsus İlçesi'nde eğitim veren Çağ Üniversitesi Hukuk Fakültesi Genç Hukukçular Kulübü, Barosu Başkanı Ali Er'i makamında ziyaret etti.

Hukuk öğrencilerinden Başkan Er'e ziyaret

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Er, geleceğin hukukçularına yatırım yaptıklarını söyledi. Baro çalışmaları hakkında öğrencilere bilgi veren Er, "Geleceğimizin meslektaşlarının en iyi şekilde yetişmelerine katkı sağlamak, baromuzun en önemli görevleri arasında yer almaktadır. Günümüzde insan haklarının korunması, savunulması ve geliştirilmesinde mesleğimizin üstlendiği rol ve sorumluluk çok büyüktür. Mersin Barosu olarak, bu sorumluluk bilinciyle genç meslektaşlarımızın mesleki gelişimine katkı sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.

Baro çalışmalarını yakından takip ettiklerini ifade eden Kulüp Başkanı Mehmet Onur Altunay ise, "Kulübümüzün daha aktif olması için Mersin Barosu ile birlikte ortak çalışmalar yapmak istiyoruz. Barosu Başkanı Ali Er ve yönetim kuruluna, meslek ve meslektaşlarının adına yapış olduğu çalışmalarından ve kulübümüze vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Ziyaret, hatıra fotoğraflarının çekilmesinin ardından son buldu.

BİZE ULAŞIN