Anneden ikinci şans

Antalya’da alkol alan genç, falezlerden atlamak istedi. Polisin ikna edemediği gencin annesi atlamak üzere olan oğlunun kolundan tutarak ikinci kez yaşama şansı verdi

Anneden ikinci şans
Antalya'da 24 yaşındaki alkollü genç, falezlerden atlamak üzereyken annesi tarafından kurtarıldı. Önceki gün akşam saatlerinde Kaleiçi Hıdırlık Kulesi yanındaki falezlere gelen 24 yaşındaki Burhan G, kayalıklarda alkol almaya başladı. Bu sırada Burhan G'nin durumundan şüphelenenler polise haber verdi. Olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edilirken, sağlık ekipleri ve itfaiye de olay yerinde hazır bulundu.

POLİS İKNA EDEMEDİ
Polisin ikna çabası sırasında da alkol almaya devam eden genç, "Ben intihar etmiyorum" diyerek polislerin gitmesini istedi. Polisin 1 saat boyunca ikna çabası sonuç vermeyince alkollü gencin annesi olay yerine çağrıldı. Kısa süre sonra olay yerine gelen Ayşe G, oğlunu bir süre boyunca polisle birlikte ikna etmeye çalıştı. Bu sırada Burhan G, polisin uzaklaşmasını, annesiyle baş başa kaldıktan sonra geleceğinin sözünü verdi.

ANNESİ KURTARDI
Olay yerinde gencin annesi telefonundan birisini arayarak oğluyla görüştürdü. Sinirlendiği gözlenen Burhan G, annesinin bir boşluğundan yararlanarak falezlerden aşağıya atlamak istedi, anne Ayşe G. ise oğlunun yanına inerek kolundan tuttu. Durumu fark eden polis ise anneye yardım etti ve genç tehlikeli alanın dışına çıkartıldı. Genç ve annesi polis tarafından ifadeleri alınmak üzere karakola götürüldü.
BİZE ULAŞIN