Küçüklerden büyük adım

Antalya’da 3’üncü sınıf öğrencileri, öğretmenlerinin teşviki ve biriktirdikleri harçlıklarıyla 6 engelliye tekerlekli sandalye aldı

Küçüklerden büyük adım
ANTALYA'DA 3'üncü sınıf öğrencileri, harçlıklarıyla aldıkları 6 tekerlekli sandalyeyle engellilerin yüzünü güldürdü. Kepez ilçesi Mehmet Kemal Dedeman İlkokulu öğretmenlerinden Nalan Yavuz, 3-C sınıfı öğrencilerine '24 Kasım Öğretmenler Günü' dolayısıyla kendisine verilecek en büyük hediyenin 'engellilerin yüzünün gülmesi' olduğunu söyledi. Bunun üzerine öğrenciler, harçlıklarından biriktirdikleri parayla 5 tekerlekli sandalye satın aldı. Tekerlekli sandalyeler, Kepez Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Merkezi'ne teslim edildi.

ÖĞRETMENLER GURUR DOLU
Öğretmen Nalan Yavuz, engellilere saygı duyduğunu, onlar için sürekli bir şeyler yapmak istediğini söyledi. Öğrencilerini de bu bilinçle yetiştirmek için mücadele ettiğini aktaran Nalan Yavuz, evlatlarından ayrı tutmadığı öğrencilerinin bu yıl kendisine en büyük hediyeyi verdiğini ifade etti. Okul Müdürü Feyzullah Arslan ise 22 yıllık öğretmen Nalan Yavuz ile öğrencilerinin okullarında örnek bir davranış sergilendiğini dile getirdi.
BİZE ULAŞIN