MESİAD üyeleri yıl sonu balosunda buluştu

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) tarafından düzenlenen ‘Yeni Üyelere Plaket Töreni ve Yıl Sonu Balosu’ Vali Ali İhsan Su'nun da katılımı ile gerçekleştirildi.

MESİAD üyeleri yıl sonu balosunda buluştu

Divan Otel'de gerçekleştirilen programa Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Önder Gürbüz, Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Deniz, il protokolü, dernek üyeleri, meslek örgütleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, iş insanları, sanayiciler ve çok sayıda davetli katıldı.

MESİAD tanıtım filmi gösteriminin ardından konuşan Vali Su, "Mersin her alanda önemli gelişmeler kaydediyor. Sağlıktan eğitime, karayollarından devlet su işleri yatırımlarına, turizm ve kültürden tarıma kadar tüm sektörlerde çok ciddi yatırımlar hızla devam ediyor. Kentimizde devam eden kamu yatırımlarının yanında özel sektörün de çok önemli yatırımlar gerçekleştirdiğini görüyoruz. Mersin'de sanayinin her geçen gün daha da ileri seviyelere ulaşmasına büyük katkı sağlayan MESİAD, kentimizin gelişmesi ve kalkınması için bir yandan ekonomik yatırımlar yaparken diğer yandan da fikir bazında çalışmalar yürütüyor. Ben MESİAD Başkanı ve yönetimine teşekkür ediyorum" dedi.

MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Deniz ise derneğin faaliyet alanları ve çalışmaları hakkında bilgi verdiği konuşmasında, derneğin kurulduğu tarihten bu güne emeği geçenlere teşekkür etti. Konuşmaların ardından Vali Su ve protokol üyeleri tarafından MESİAD'ın yeni üyelerine plaket ve fular takdim edildi. Gece, balo ve müzik dinletisinin ardından sona erdi.

BİZE ULAŞIN