Var bir ‘Hikmet’i

Alanyaspor'un yeni teknik direktörü merakla bekleniyor, Hikmet Karaman’ın Alanyaspor ve Başkan Çavuşoğlu’nu sosyal medyada takibe alması ‘Yeni hoca Karaman’ yorumlarına neden oldu

Var bir ‘Hikmet’i

Aytemiz Alanyaspor'da ilk yarının sona ermesi ile birlikte Safet Susic ile yollar ayrıldı. Boşnak teknik adam ile tokalaşarak vedalaşan Alanyaspor yönetimi, Başkan Hasan Çavuşoğlu önderliğinde takımı emanet edecek yeni teknik direktör arayışına başladı. Mustafa Reşit Akçay ile başlayan transfer söylentileri Igor Tudor ile devam etmiş, Başkan Çavuşoğlu, Tudor ismini sert bir dille reddetmişti.

EN DOĞRU KARAR
Alanyaspor'da hedef, ikinci yarının ilk antrenmanını yeni teknik direktörle yapmak. Bunun için çalışmalarını yoğunlaştıran turuncu yeşilli yönetim ince eleyip sık dokuyor. Takımı ligin ikinci yarısında en doğru isme emanet etmek için acele etmediklerini belirten Başkan Hasan Çavuşoğlu, "Taraftarımız endişe etmesin, en doğru kararı vereceğiz" dedi. Çavuşoğlu, takımın kalitesine, yapısına ve hedeflerine uygun bir hoca aradıklarını kaydetti.

TAKİBE ALDI
?
Alanyaspor'da son olarak ise Hikmet Karaman ismi ortaya atıldı. Bunun nedeni olarak da bir süredir boşta olan ve hem Türkiye'de hem de Avrupa'da çok sayıda maç, turnuva ve antrenman takip eden deneyimli teknik direktörün sosyal medyada Alanyaspor ve Başkan Hasan Çavuşoğlu'nu takibe alması. Görüşmenin yapıldığı ve imzanın birkaç gün içinde atılabileceği de ifade ediliyor.

BİZE ULAŞIN