Hasreti Türel bitirdi

Antalya’nın Kaş ilçesi Bezirgan Mahallesi’ni ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e mahalle halkı 50 yıllık yol sorunlarını çözdüğü için teşekkür etti

Hasreti Türel bitirdi
ANTALYA Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, yapımı süren Kaş Bezirgan'ı direkt Akdeniz'e bağlayacak yeni bağlantı yolundaki çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Türel, daha sonra Bezirgan Mahallesi'nde vatandaşlarla buluştu. Bezirganlılar, yerel seçim öncesinde kendilerine yol sözü veren Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'e teşekkür etti.

DELİKANLI BAŞKAN
81 yaşındaki Hasan Kılınç, 50 yıldır dedelerinin, babalarının bu yol için uğraştığını, pek çok siyasetçinin söz verdiğini ama Başkan Türel'in sözünü tuttuğunu belirtti. Kılınç, mutluluğunu, "Yarım asırlık mevzuyu Türel çözdü. Ne mücadeleler ne sözler verildi bu yol için. Ama senin gibi bir delikanlı belediye başkanı geldi, 50 yıldır kimsenin yapamadığı yaptı. Allah razı olsun" sözleriyle ifade etti.

HER SÖZÜMÜ TUTTUM
Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel de gösterilen ilgiye teşekkür ederek, "Sizler için ne yapsak azdır, sizler en iyisine layıksınız. İşte ne yılın son günü ne de tatil diyoruz çalışıyoruz ve sizlere geliyoruz. Bezirgan'da sizlerin mutluluğu ile yılın yorgunluğunu atıyoruz" dedi. Türel, Büyükşehir ekiplerinin dağları adeta peynir gibi kesip yeni yollar açtığı ifade ederek, vatandaşlara verdiği her sözü bugüne kadar gerçekleştirmiş olmanın gururunu yaşadığını ifade etti.
BİZE ULAŞIN