Karaman Alanya’da

Aytemiz Alanyaspor, Safet Susic’in yerini Hikmet Karaman ile doldurdu. Açıklama sosyal medyadan geldi. Deneyimli teknik adam, gelen tebrikleri yönetimin bilgisi dahilinde Twitter hesabından kabul etti

Karaman Alanya’da
Aytemiz Alanyaspor Hikmet Karaman'a emanet. Ligin ilk yarısını 18 puanla 13'üncü sırada tamamladıktan sonra teknik direktör Safet Susiç ile yollarını ayıran turuncu yeşilli yönetim, takımın başına Hikmet Karaman'ı getirdi. Birçok isim ortaya atılmasına rağmen, Başkan Hasan Çavuşoğlu'nun bizzat yürüttüğü görüşmelerin sonunda Hikmet Karaman ile kesin olarak anlaşmaya varıldı.

İMZALAR ATILIYOR
Yönetim kurulu konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapmadı. Ancak SABAH gazetesinden Fatih Doğan'ın 'Yeni görevinde başarılar dilerim hocam. Alanya hiç kuşkusuz bizinle daha renkli ve güçlü olacak' mesajının altına Hikmet Karaman 'Çok teşekkür ederim' yanıtını verince gerçek su üstüne çıktı. Yönetimin henüz açıklama yapmadığının hatırlatılması üzerine ise Karaman, "Açıklama değil, teşekkür mesajıydı. Ayrıca mesaj, başkanımızın bilgisi dahilinde yapılmıştır" dedi. Karaman'ın en kısa süre içerisinde takımın başına geçip, ikinci yarı hazırlıklarını yaptırması, resmi imzanın ise bugün yada yarın basın önünde atılması bekleniyor.

16'NCI TAKIMI OLACAK
9 Mart 1960 tarihinde Kocaeli'de dünyaya gelen Karaman, son olarak Çaykur Rizespor'u çalıştırıyordu. 2002-2003 sezonunda Çaykur Rizespor'da, 2007-08 sezonunda da Antalyaspor'da 1. Lig şampiyonluğu yaşayan Karaman, Türkiye Kupası'nı 2001-2002 sezonunda müzesine götürmeyi başaran Kocaelispor'un da teknik direktörüydü. Alanyaspor, Hikmet Karaman'ın çalıştırdığı 16'ncı takım olacak.
BİZE ULAŞIN