Kepez’de kültür sanat

Kepez’de kültür sanat
ANTALYA Kepez Belediyesi 2018 yılında da sanatseverlere dolu dolu kültür sanat etkinliği hazırladı. Kepez Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, yılın ilk ayında sinemadan tiyatroya, seminerden konferansa, konserden sergiye kadar Kepezlilere unutamayacakları bir etkinlik fırsatı sunacak. Kepez Belediye Tiyatrosu 'Düğün Evi Oyun Evi' oyunu perdelerini aralayacak.

DOLU DOLU ETKİNLİK
Çocuklar için birbirinden farklı etkinlikler hazırlandı. Kepez Park Varsak Salonu'nda her salı, perşembe ve cuma günleri çocuk filmleri gösterimde olacak. Kepez Belediye Tiyatrosu 'Küçük Prens ve Düşleri' adlı oyunu Ocak ayında da çocuklarla buluşturacak. Oyunda, Kırmızı Başlıklı Kız, Kurt ve Üç Oğlak, Ağustos Böceği, Kablumbağa ile Tavşan'ın maceralarının anlatılıyor.

KÜLTÜR GEZİLERİ YAPILACAK
Kepez Belediyesi Ocak ayında da Kültür Gezilerini sürdürüyor. 7'den 70'e doğa yürüyüşlerinin de devam edeceği yeni yılda 'Kepezliyim şehrimi geziyorum' günübirlik şehir tanıtım gezisi, 'Kepez'de engeller kalkıyor, gezi programı' Kepezlileri bekliy
BİZE ULAŞIN