FETÖ’nün paraları süpürgede

FETÖ’nün ‘gaybubet’ evlerinde kalan karı-koca sahte kimlikle yakalandı. Evdeki FETÖ paraları elektrikli süpürgenin içinden çıktı

FETÖ’nün paraları süpürgede
ANTALYA'DA, FETÖ soruşturması kapsamında aranan 4 kişi KOM ekiplerinin operasyonu ile yakalandı. Zanlıların kaldığı 'gaybubet' evinde ise elektrikli süpürgenin çöp torbasında örgütün paraları ile geçirildi.

İKİ ÇİFT YAKALANDI
Antalya 8'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nin haklarında yakalama kararı bulunan firari karı-koca H.B. ve N.B. KOM ekipleri tarafından düzenlenen operasyonla yakalandı. FETÖ sanıklarının üzerlerinde yapılan aramalarda başkaları adına düzenlenmiş sahte kimlik ortaya çıktı.

ÇÖP TORBASINDA PARA
Polis, karı koca FETÖ'cülerin bugüne kadar sahte kimlikler ile rahatça dolaştığını belirledi. KOM ekipleri ayrıca başkalarına adına düzenlenmiş sahte kimlik kullandıkları belirlenen ve Kütahya Sulh Ceza Hakimliği'nin kararı ile firari olarak aranan karı koca V.Ç. ve S.Ç'yi de gözaltına aldı. KOM ekipleri yakalanan zanlıların kaldığı 'gaybubet' evlerinde yapılan aramada ise örgütün paralarını elektrikli süpürgenin çöp torbasında ele geçirdi. Elektrikli süpürgenin çöp torbasında 45 bin 720 lira, ile 4 bin 93 dolar ve çok sayıda dijital materyal, 4 adet sahte kimlik ve başkaları adına düzenlenmiş sahte belgeler ele geçirildi.
BİZE ULAŞIN