Nerede kalmıştık

Antalyaspor’un başkan adayı Bulut, ikinci kez bu onurun kendisine layık görülmesinin mutluluğunu yaşadığını söyledi. Bulut, Hamza Hamzaoğlu ile devam edeceklerini belirtti

Nerede kalmıştık

GERİSİ TEFERRUATTIR
Antalyaspor başkan adayı Cihan Bulut, Antalyaspor'da taraftarlığın da başkanlığın da büyük onur olduğunu söyledi. Divan Kurulu'nun ortak kararı ile kendisinin layık görüldüğü başkanlık koltuğuna oturmaktan büyük gurur duyacağını belirten Bulut, "Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve geçmiş dönemde başkanlık yapmış büyüklerim bir karar almışlar. Bize bu büyük görevi layık görmüşler. Ben de konu Antalyaspor ve Antalya olunca gerisinin teferruat olduğunu ve her zaman göreve hazır olduğumu söyledim. Elimi taşın altına koymaya hazır olduğumu ilettim" ifadelerini kullandı.

TEKLİF BEKLEMİYORDUM
Teklif gelmese de her zaman Antalyasporlu olduğunu dile getiren Cihan Bulut, "Daha önce de 2004-2005 yıllarında bu onuru yaşamıştım. Fakat şimdi böyle bir teklif beklemiyordum. Ama bana güvenip, bana bu teklifi getirenlere teşekkür ediyorum. Biz görev aldıktan sonra da durmaksızın bize güvenenlerin yüzünü kara çıkarmadan çalışacağız. Yönetim kurulumuzu genel kurulun yapılacağı güne kadar şekillendiririz" diye konuştu.

HAMZA HOCA BİR ŞANS
Antalyaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu ile yaptığı görüşme hakkında da bilgiler veren Bulut, "Hamzaoğlu Türk futbolunun yetiştirdiği en değerli hocalardan bir tanesidir. Hamza hoca ile çalışmak bizim için de ayrıcalıktır. İnşallah Hamza hoca ile birlikte güzel bir lig geçireceğiz ve takımımızı istediği yere getireceğiz. Kendisine, arkasında olduğumuzu söyledik" dedi.

JEVTOVİC VALİZİNİ TOPLADI
Antalyaspor forması giyen Milan Jevtovic, Kızılyıldız'a transfer oluyor. Rosenborg'da kiralık olarak forma giyen 24 yaşındaki oyuncu Sırp basınında yer alan habere göre Kızılyıldız'ın yolunu tutacak.

2020'YE KADAR
Haberde Jevtovic'in menajeri Milan Dudic'in Antalyaspor yönetimiyle görüştüğü, ancak yeni teknik direktörün 24 yaşındaki isim hakkında vereceği raporun beklendiği vurgulandı. Jevtovic'in durumunun 1-2 gün içinde belli olacağı kaydedildi. Jevtovic'in Antalyaspor ile 31 Mayıs 2020'ye kadar sözleşmesi bulunuyor.

MENEZ'İN FİYATI 800 BİN EURO
Antalyaspor'dan ayrılarak Meksika Ligi ekibi Club America'ya transfer olan Jeremy Menez ile ilgili detaylar ortaya çıktı. Antalyaspor'un Fransız yıldızı, bir süredir devam eden görüşmelerin ardından Meksika Ligi ekibi Club America'ya 800 bin euro karşılığında transfer oldu.

İMZAYA ENGEL KALMADI
?
Meksika basınında yer alan habere göre, Antalyaspor ile America arasında birkaç gündür devam eden müzakereler olumlu sonuçlandı ve tecrübeli oyuncunun transferinin önünde engel kalmadı. 800 bin euro karşılığında Club America'ya transfer olan Menez'in sağlık kontrolünden geçtikten sonra yeni takımıyla 1+1 yıllık sözleşme imzalayacağı kaydedildi.

ETO'O'DAN İHTARNAME
Antalyaspor'da Samuel Eto'o'nun yaptığı çıkış kulüpte adeta şok etkisi yarattı. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Eto'o, menajeri aracılığıyla kulüp arayışlarına başlarken, Antalyaspor'a alacaklarından dolayı ihtarname gönderdi. 300 bin euro'luk alacağı sebebiyle kulübe ihtarname çeken Kamerunlu oyuncunun, paranın önceki gün ödenmemesi halinde serbest kalabileceği öğrenilirken, kırmızı- beyazlı yönetimin parayı ödeyerek Eto'o'nun serbest kalmasının önüne geçtiği belirtildi. Ödeme yapılmasaydı yıldız futbolcu hem serbest kalacak hem de sözleşmesinin bitimine kadar olan parasını alacaktı.

BİZE ULAŞIN