Halkımız referans oldu

Halkımız referans oldu
ANTALYA Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Antalya Şubesi'ni ziyaret etti. Başkanı Ramazan Kalken ve MÜSİAD yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Başkan Türel, yapılan çalışmaları anlattı. Antalya'nın yararına olan her işe imza atmaya, üretmeye baş koyduklarını ve bu yolda da ellerinden geleni yapacaklarını vurgulayan Türel, "Kentimizin ihtiyaçları ve geleceğe güvenle bakabilmesi adına durmadan çalışıyor ve üretiyoruz. Antalya'nın her konuda kazanması için biz üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız" dedi.

'ANTALYA SEVDALISIYIZ'
Türel, Antalya'nın bir zamanlar kanalizasyonu bitmemiş, yürüyen merdiveni bile olmayan bir kent olduğunu anlattı. Türel, "Şimdi altyapı, üstyapı yatırımlarıyla kıskanılacak bir şehrimiz var. Antalya'mıza yaptığımız, kazandırdığımız ve halen devam eden projelerimiz ortada. Bunların hepsi de devasa projeler. Gelin görün ki her yaptığımıza karşı çıkmayı görev sanan bir anlayış da var. Yapıcı olmak yerine yıkıcı eleştirilere rağmen biz çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yaptıklarımızı itibarsızlaştırmaya çalışanlara inat halkımız niyetimizi görüyor ve bizleri taktir ediyor. Bizim referansımız bu konuda halkımızdır" diye konuştu.

VİZYON PROJELER ÜRETİLİYOR
MÜSİAD Başkanı Ramazan Kalken de, merkezine insanın konduğu şehircilik anlayışını çok önemsediklerini anlattı. Kalken, "Menderes başkanımızın önderliğindeki vizyon projeler kentimizin gelecek günleri için çok önemli yatırımlar, hizmetler oluyor. Biten projelerin katma değeri ortada. Yapımı devam eden projelerin tamamlanması halinde Antalya'ya ve Antalyalılara her anlamda kazanç sunacak hizmetler, yatırımlar, projeler üretiliyor" ifadelerini kullandı. MÜSİAD Antalya Yönetim Kurulu'nda GÖREV süresi dolan Mesut Torun ve Tayfun Bayar'a plaketleri verildi.
BİZE ULAŞIN