İlçelerde spor var

Büyükşehir Belediyesi’nin Okullar Ligi projesi ilçelerde de devam ediyor. Korkuteli ve Elmalı’da yaklaşık bin öğrenci okullar liginde mücadele ediyor

İlçelerde spor var
Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı, Antalya Büyükşehir Belediyesi Korkuteli ve Elmalı İlçe Hizmet Birimleri, İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlükleri arasında yapılan iş birliği ile Okullar Ligi projesi ilk kez Korkuteli ve Elmalı ilçelerinde hayata geçirilmişti. Geçtiğimiz yıllarda beş merkez ilçede gerçekleştirilen Okullar Ligi, bu yıl Korkuteli ve Elmalı ilçelerinin lige dahil edilmesiyle birlikte yedi ilçede faaliyet gösteriyor. Futbol ve voleybol branşlarında başlayan lige, Korkuteli'nde 26 okuldan 500 öğrenci, Elmalı'da ise 24 okuldan 430 öğrenci katılım gösteriyor.

İKİ İLÇEDE DE İLGİ BÜYÜK
Müsabakalar Korkuteli'nde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Salonu'nda, Korkuteli Belediyesi kapalı halısahasında, Elmalı'da ise Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü çim sahası ile spor salonunda gerçekleştiriliyor. Büyükşehir Belediyesi Korkuteli ve Elmalı İlçe Hizmet Birimleri tarafından servis desteği de sağlanıyor. Geçtiğimiz sezon 4 bin öğrencinin yer aldığı ligde bu yıl rekor katılımla 6 bin 750 öğrenci mücadele ediyor.
BİZE ULAŞIN