Tam destek

Antalyaspor taraftarı, ikinci yarı hazırlıklarını sürdüren takımı ziyaret etti. Meşaleli desteğe karşılık Hamza Hamzaoğlu ‘sonuna kadar mücadele edeceğiz’ sözünü verdi

Tam destek
Süper Lig'in ilk devresini düşme hattının bir basamak üzerinde tamamlayan Antalyaspor'un antrenmanını ziyaret eden taraftarlar, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ve futbolcularına tezahüratla destek verdi. Atilla Konuk Tesisleri'ndeki antrenmanı izlemeye gelen taraftarlar, tesisteki Antalya Büyükşehir Belediye Stadyumu'nun tribününde yerlerini alıp, kırmızı beyazlı futbolcuların sahaya çıkmasını bekledi. Taraftarlar, sahaya ilk gelen teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nu tribüne çağırdı.

MÜCADELE SÖZÜ
Teknik direktör Hamzaoğlu, taraftarların coşkusuna yumruk şov yaparak karşılık verdi. Taraftara seslenen Hamzaoğlu, moral desteği için teşekkür ederek, "Sizlerden takımınıza her zaman böyle destek olmanızı bekliyorum. Ama en önemli destek, zor günlerdeki destektir. Biz desteğinizin karşılığını sizlere alacağımız başarılı sonuçlarla vereceğiz. Kaybedeceğimiz günler de olacak. Sizin desteğiniz o günleri çok çabuk atlatmayı ve tekrar kazanmayı sağlayacak. Ekibim ve oyuncularım Antalyaspor'u çok daha iyi günlere kavuşturmak için elinden geleni yapacak. Bunun sözünü verebilirim. Sahada mücadele eden bir takım bulacaksınız" diye konuştu.

MEŞALELİ ŞOV
Taraftarlar, daha sonra da futbolcuları tribüne çağırdı. Teknik heyet ve futbolcular, taraftarın isteği üzerine tribün önünde toplanarak hatıra fotoğrafı çektirdi. Taraftarlar da meşale yakarak coşkulu biçimde tezahürat yaptı. Taraftar futbolcuları tribüne tek tek isimleri ile çağırdı. Futbolcular da taraftarın jestine yumruk şovla karşılık verdi.

6 EKSİKLE İDMAN YAPTILAR
Antrenmanda sakatlığı süren Eto'o, Salih Dursun ve yönetim ile sözleşmesiyle ilgili görüşmeleri süren Nasri'nin yanı sıra henüz kampa katılmayan William Vainqueur yer almadı. Sakatlıkları süren Sakıb Aytaç ve Johannes Djourou ise fizyoterapist eşliğinde takımdan ayrı çalıştı.
BİZE ULAŞIN