Antalya’ya Katar ilgisi

Antalya’ya Katar ilgisi
ANTALYA Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Katar'ın başkenti Doha'da 15-18 Ocak tarihleri arasında gerçekleşen EXPO Turkey by Qatar 2018' Fuarı'nda, Büyükşehir Belediyesi'nin projelerini yatırımcılara tanıttı.

YATIRIMCILARLA GÖRÜŞTÜ
Dünyanın en büyük yatırım firmalarının bulunduğu Katar'da, Almana Grup Başkanı Omar H. Almana'yı ziyaret eden Türel, Katar Yatırım Başkanı Şeyh Abdülaziz, İş Geliştirme Departmanı Ekip Lideri Abdulaziz Ali Al-Thani, İş Geliştirme Departmanı - Analist Khalifa Khalid Al-Thani ile toplantı yaptı. Başkan Türel, Katar'ın en büyük otel yatırımcısı Faysal Holding'in Genel Başkanı Faisal Bin Qassim Bin Faisal Bin Thani Bin Qassim Bin Mohamed Al Thani ile de bir araya geldi.

ŞİMDİ ANTALYA ZAMANI
Katarlı yatırımcılara Antalya'yı anlatan ve Antalya'nın geleceğindeki fırsatları ortaya çıkarmada birlikte çalışmaya davet eden Türel, Kruvaziyer Liman, Konyaaltı Sahili, Boğaçayı Projesi, Film Stüdyoları, Yat Limanı ve Marina projeleri, Tünektepe Projesi gibi Antalya'nın değerini artıracak dünya çapındaki projeleri tanıttı. Başkan Türel, "Cazip yatırım arayan, marina ve turizm işletmeciliği projelerinde yer almak isteyen yatırımcıları Antalya'ya davet ediyoruz. Bu projeler Antalya'nın değerini ve getirisini hızla yükseltecektir. Bu nedenle dünyanın iddialı yatırımcılarını Antalya'ya bekliyoruz" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN