Fuarda ‘retro’ rüzgarı esiyor

Hotel Design Show, ünlü tasarımcılar ile turizm yatırımcılarını tekrar bir araya getiriyor. Projenin bu yılki tasarım teması ‘retro’ olarak belirlendi

Fuarda ‘retro’ rüzgarı esiyor
TURİZM profesyonellerini 29'uncu kez bir araya getiren ANFAŞ Hotel Equipment fuar alanında yer alan Hotel Design Show, ünlü tasarımcılar ile turizm yatırımcılarını tekrar bir araya getiriyor. Hotel Design Show, 5 otel odası, lobi, cafe ve lobi bardan oluşan 750 metrekarelik bir alanda gerçekleştiriliyor. Tasarım teması 80'li yıllardan esinlenilerek 'retro' olarak belirlenen otel odalarının her biri konusunda uzman tasarım ofislerinin deneyimli iç mimarları tarafından projelendiriliyor.

20 OCAK'A KADAR AÇIK
Ziyaretçilerin katılımcılara ait ürün ve ekipmanları uygulamalar içinde görerek tanımaları için otel ortamı yaratmak amacıyla gerçekleştirilen Hotel Design Show'da, turizm mimarları ve malzeme üreticileri yaptıkları ortak çalışmalar ile kendilerine ayrılan alanda bir butik otel oluşturdu. Hotel Design Show, 20 Ocak tarihine kadar ziyaretçilerine açık olacak.
BİZE ULAŞIN