Futbol amatör holiganlar profesyonel

Süper Amatör Lig’e yükselme maçı öncesi iki takım taraftarları arasında kavga çıktı. 16 yaşındaki öğrenci ölümden döndü

Futbol amatör holiganlar profesyonel
Antalya'da Süper Amatör Lig'e çıkma müsabakası öncesinde iki takımın taraftarları arasında çıkan kavgada, doğum gününde maç izlemek için Alanya'dan Antalya'ya gelen 16 yaşındaki bir genç yaralandı. Dili boğazına kaçan genci taraftarı olduğu takımın başkanı olay yerinde ilk müdahaleyi yaparak kurtardı.

HOLİGANLAR ARANIYOR
Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Kafasından yaralanıp dili boğazına kaçan gence ilk müdahaleyi ise olay yerinde bulunan Mahmutlar Kulüp Başkanı Yılmaz Bağışlar yaptı. Genç, ambulansla özel bir hastaneye kaldırılırken, kavgada vücutlarının çeşitli bölgelerinden hafif yaralanan diğer taraftarlar kendi imkanlarıyla hastaneye gitti. Polis, yaralama olayına karışan ve kaçan şahısları yakalamak için geniş çaplı çalışma başlattı.

DİLİ BOĞAZINA KAÇTI
Muratpaşa ilçesi Doğuyaka Mahallesi 100. Yıl Spor Tesisleri'nde Süper Amatör Lig'e çıkma mücadelesi veren Mahmutlarspor ile Zeytinköyspor müsabakası öncesi ortam gerildi. Takımlarını desteklemek için Alanya'dan gelen yaklaşık 50 kişilik taraftar grubu müsabakanın oynandığı tesislere girdiği sırada iddialara göre Zeytinköyspor'u desteklemeye gelen 20-25 kişilik bir grubun saldırısına uğradı. Kavga esnasında Mahmutlarspor taraftarından 16 yaşındaki lise öğrencisi Samet Karakoç, başına aldığı taş darbesiyle yere yığıldı.
BİZE ULAŞIN