Eto’o işi bitiyor

Antalyaspor Başkanı Cihan Bulut, transferi gündemde olan oyuncular hakkında konuştu. Bulut, “Eto’o’nun menajeriyle konuşup kesin kararımızı vereceğiz” ifadesini kullandı

Eto’o işi bitiyor
Antalyaspor Başkanı Cihan Bulut, transferleri ile gündemde olan futbolcularla ilgili konuştu. Başkanlığı döneminde oynadıkları ilk lig maçı olan Beşiktaş karşılaşmasında futbolcuların mücadelesinin kendilerini gelecek için umutlandırdığını ancak hakem yönetiminden yakındıklarını anlatan Bulut, "5 eksiğimiz olmasına rağmen iyi oynadık. Medel'in eline değen top bence penaltıydı ve hakem Halis Özkahya maçın kaderini kesinlikle etkiledi. Hakem maçın bizim aleyhimize sonuçlanmasına neden oldu" ifadelerini kullandı.

BEŞİKTAŞ ETO'O'YU İSTEMEDİ
Başkan Fikret Orman'a 'Samuel Eto'o'yu istiyor musunuz?' diye sorduğunu anlatan Başkan Bulut, "Bana 'Hayır istemiyoruz' dedi. Eto'o'nun sözleşmesi sona eriyor ve uzatmak istiyor. Biz de yeni sözleşmeyi sezon sonu konuşmak istiyoruz. Menajeriyle görüşeceğiz ve hepberaber karar vereceğiz. Eto'o'yu Brezilya kulübü Vasco De Gama da istedi, benim bildiğim başka bir teklif yok" diye konuştu.

NASRİ İLE YOLLAR AYRILACAK
HAYAL kırıklığı yaratan Samir Nasri ile yolları kesin olarak ayıracaklarını kaydeden Bulut, "Daha gideceği bir takım yok ama görüşmeler yapıyor. Onunla yolları ayıracağız" dedi. Bulut, talipleri olan Sakıb Aytaç ile ilgili kendilerine bir teklif gelmediğini de belirterek, "Zaten satmak da istemiyoruz" ifadelerini kullandı. Bulut, transfer için de, "Bazı oyuncularla görüşmelerimiz var. 1-2 transfer yapabiliriz. Bu hafta netleşir" dedi.
BİZE ULAŞIN