Öğrencilere ücretsiz çay ve çorba ikramı

Antalya’nın Konyaaltı ilçesine öğrenciler için lokal açılıyor. Modern tesis bu yıl içinde tamamlanacak

Öğrencilere ücretsiz çay ve çorba ikramı
ANTALYA Konyaaltı Belediyesi, öğrencilere ücretsiz çay ve çorba ikramı yapılacak Öğrenci Lokali Projesi'nin startını verdi. Pınarbaşı Mahallesi'nde yer alan Öğrenci Lokali'nin inşaat çalışmaları devam ediyor.

BU YIL HAZIR OLACAK
Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, "Akdeniz Üniversitesi'nin güney sınır komşusu Pınarbaşı Mahallesi'nde bin 35 metrekare alan üzerine inşa edilen projede kapalı ve açık oturma alanı yanı sıra spor faaliyeti için yeşil alanlar bulunuyor. Görme engeliler için kılavuz zemin taşlarıyla engelli öğrencilerimizin de kullanımına uygun olarak planladığımız öğrenci lokali, bu yıl hizmete açılacak" dedi.

KAHKAHAYA BOĞDULAR
'Sakın Diyorum Sakın' isimli tiyatro oyunu, Antalya'nın Manavgat Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi'nde tiyatroseverlerle buluştu. Ünlü sanatçı Yılmaz Morgül'ün de oynadığı komedi oyunu, Manavgat halkını kahkahaya boğdu. Oyunda Yılmaz Morgül, Ahmet Çevik, Şebnem Schaefer, Özgür Özgülgün ve Yelda Alp rol aldı. 2 perdelik komedi oyununda, tiyatroseverler de sahneye çağrılarak oyuna katkıda bulundu. Morgül, Atatürk Kültür Merkezi'ne hayran kaldığını belirterek böyle bir sahneyi kente kazandırdığı için Başkan Şükrü Sözen'e teşekkür etti. Morgül, "Oyunumuzu izleyerek bizi onurlandıran Manavgat halkına da sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.
BİZE ULAŞIN