Çocuklar unutulmadı

Antalya’da çocuklara karne hediyesi olarak Dokuma Park’ta düzenlenen Kar Şenliği ve Büyükşehir’in hizmete açtığı Zıp Zıp Park, yarıyıl tatilinde çocukların gözdesi oldu

Çocuklar unutulmadı
Antalya'da Kepez Belediyesi'nin çocuklara karne hediyesi olarak Dokuma Park'ta düzenlediği Kar Şenliği ve Büyükşehir Belediyesi'nin hizmete açtığı Zıp Zıp Park, yarıyıl tatilinde çocukların akınına uğradı. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü tarafından Dokuma Park içerisine Feslikan Yaylası'ndan 10 kamyon kar getirildi. Aileleriyle birlikte karın tadını çıkaran çocuklar, eğlenceyi doyasıya yaşadı.

ÇOCUKLARA HEDİYE
Başkan Tütüncü de etkinliğe katılarak çocukların sevincine ortak oldu. Aileler ve çocuklarla bol bol fotoğraf çektiren Tütüncü "Çocuklarımızın mutlu olması için elimizden ne geliyorsa yapıyoruz" dedi. Tütüncü, ayrıca Anadolu Oyuncak Müzesi'ne karnelerini getiren çocukların müzeyi ücretsiz ziyaret edeceklerini de söyledi. Çocuklarıyla birlikte Kar Şenliği'ne gelen aileler eğlenceli anlar yaşadı. Ailelerin birçoğu çocuklarının ilk kez karla tanışlıklarını belirtirken Tütüncü'ye teşekkürlerini sundu.

GÖZDE ZIP ZIP PARK
Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin hizmete açtığı Türkiye'nin en büyük kapalı oyun parkı Zıp Zıp Park da yarıyıl tatilinde çocukların gözdesi oldu. Avrupa'nın ikinci büyük trambolinine sahip parkta çocuklar doyasıya eğlenip, adrenalin dolu dakikalar geçiriyor. Zıp Zıp Park, 1 Ocak'tan bugüne kadar 10 bin 500 çocuğun eğlence adresi oldu. Çocuklar, içerisinde 16 şişme oyun grubu, 4 trambolin, 2 kaydıraklı oyun grubu olan parkta doyasıya eğlendi.

Furkan YAZICI / ANTALYA
BİZE ULAŞIN