Başarıya ödül var

Kepez Belediyesi, başarılı öğrencileri ödüllendirme projesi kapsamında Şehit Kahraman Çelikbaş Ortaokulu’nun öğrencilerini ağırladı

Başarıya ödül var
Antalya Kepez Belediyesi, başarılı öğrencileri ödüllendirmeye devam ediyor. Belediye, son olarak başarılı öğrencileri ödüllendirme projesi kapsamında Şehit Kahraman Çelikbaş Ortaokulu öğrencilerini ağırladı. Kepez Belediyesi'nin 70 dönümlük Kepez Macera Ormanı'nda at binmenin keyfini süren öğrenciler, bir yandan da paintball ve survivor heyecanını yaşadı. Park Orman'da da gönüllerince eğlenen öğrenciler, dağ kızağı parkurunda ise adrenalin patlaması yaşadı.

ÇOCUKLARIMIZ GÜLSÜN DİYE
Çocukların çocukluklarını yaşayarak büyümeleri gerektiğini belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, "Çocuklarımızın beton yığınları içerisinde değil, doğa ile kucak kucağa bir çocukluk geçirmesini istiyoruz. Onların mutlu olması için mahallelerimizdeki parkların sayısını her geçen gün daha da artırıyoruz. Her şey çocuklarımız gülsün diye" dedi. Kepez Belediyesi'nin Kepez'de başarılı öğrencileri ödüllendirme projesi 2017-2018 eğitim ve öğretim yılı boyunca devam edecek.
BİZE ULAŞIN