Yeteneklerini konuşturdular

Engelsiz Yaşam Gençlik ve Spor Derneği’nin özel bireyleri ‘Engelsiz Ritim Konseri’ verdi. Yetenekli gençler izleyici tarafından ayakta alkışlanarak ödüllendirildi

Yeteneklerini konuşturdular
AKDENİZ Üniversitesi (AÜ) Toplum Gönüllüleri Topluluğu, Engelsiz Yaşam Gençlik ve Spor Derneği işbirliğiyle 'Engelsiz Ritim Konseri' düzenlendi. AÜ Atatürk Konferans Salonu'ndaki gerçekleşen konserde Engelsiz Yaşam Gençlik ve Spor Derneği'nin özel bireylerden oluşan 'Ritim Grubu' sahneye çıktı. Grup üyeleri, vurmalı enstrümanlarla birçok şarkı ve türkü çaldı. Özel bireyler sergiledikleri performanslarıyla izleyenlerin beğenisini kazandı. Özel bireyler oyun havalarıyla da üniversite öğrencilerini coşturdu.

DRAMA EĞİTİMİ ALIYORLAR
Engelsiz Yaşam Gençlik ve Spor Derneği Başkanı Tutku Yıldız, özel bireylerin 'Engelsiz Ritim Konseri'yle yeteneklerini kanıtladıklarını, üniversite gençliğiyle tanışıp kaynaştıklarını ifade etti. Başkan yardımcısı Fulya Uranlı da dernek çatısı altında 30 özel bireye ritim ve drama eğitimleri verdiklerini, onların spor aktiviteleri ve yarışmalara katılmalarını sağladıklarını ifade etti.
BİZE ULAŞIN