AK Parti’nin adayı İbrahim Ethem Taş

AK Parti’nin adayı İbrahim Ethem Taş
Parti'nin Antalya il başkanlığına aday gösterilecek isim belli oldu. AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın adaylar ile yaptığı görüşme sonunda avukat İbrahim Ethem Taş il başkan adayı olarak açıklandı. AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer yaptığı yazılı açıklama ile 10 Mart'ta yapılacak kongrede Taş'ın il başkanlığına tek aday olacağını ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın görevi tevdi ettiğini duyurdu.

RIZA SÜMER AÇIKLADI
İl Başkanı Sümer'in 6. Olağan Kongre'de yeniden aday olmayacağını açıklamasından sonra, AK Parti Antalya teşkilatında temayül yoklaması yapılmış, sonuçlar değerlendirilmek üzere Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı'na gönderilmişti.

MÜLAKAT YAPILDI
Antalya'dan isimleri öne çıkan Abdullah Işıkhan, Ali Çetin, Bekir Asri, İbrahim Ethem Taş, Kadir Sarıcalar ve Osman Dirican, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından mülakat için Ankara'ya çağırılmıştı. İl Başkanı Sümer, "Cumhurbaşkanımızın tevdi ettiği bu görev İbrahim Ethem Taş kardeşimize, partimize, Antalyamıza ve ülkemize hayırlı uğurlu olsun" dedi.
BİZE ULAŞIN