Ateşle oynuyor

Ateşle oynuyor
Play-off'ta lider Konyaaltı'nın puan farkını 6'ya çıkarmasıyla Kestelspor ile ikincilik yarışına giren Kokuteli, deplasmanda Finike'ye konuk oldu. Kumluca İlçe Stadı'nda oynanan karşılaşmada oyun kalitesi düşüktü.

KAR ŞILIKLI GOLLER
Her iki ekibin tempo yakalamakta zorlandığı maç, hakemin çaldığı gereğinden fazla düdükle sık sık durdu. İlk yarısı vasat geçen ve her iki takımın da birbirine üstünlük sağlayamadığı müsabakada devre golsüz bitti. İkinci yarıda zemindeki çimlerin uzunluğuna alışan Korkutelili futbolcular, daha derli toplu sergilediği oyunun karşılığını 58. dakikada Arat Kılınç'ın ceza alanı içinde düşürülmesi sonucunda kazanılan penaltıyı kullanan Süleyman Karaağaç'ın kaydettiği golle aldı: 0-1. Geriye düşen Finike, etkili oynadığı maçın uzatma dakikaları olan 90+4'te Haşim Ergül ile skoru eşitledi: 1-1.

MAÇ SONRASI OLAYLAR
1-1'lik skorla tamamlanan müsabakanın bitiş düdüğünün çalmasının ardından soyunma odalarına aynı yerden giden her iki takım futbolcuları arasında çıkan tartışma sonunda arbede yaşandı. Olaylara müdahale eden güvenlik güçleri Korkutelispor'un yardımcı antrenörü Hakan Vuran ile Korkutelispor yedek kalecisi İlkay Sezer Yılmaz'a biber gazı sıkmasıyla taraftar ve futbolcular kavga etmeye başladı. Çıkan olaylar sonunda Korkuteli takımının ambulans şöförü Zeki Önder, koluna aldığı taş darbesiyle yaralandı
BİZE ULAŞIN