Kepezli öğrenciler, Kepez'i geziyor

Kepez Belediyesi, 'Kepezliyim Şehrimi Geziyorum' etkinliği kapsamında Odabaşı Sevinç Fahri Aydın İlkokulu öğrencilerini ağırladı. Macera Ormanı ve hayvanat bahçesini gezen 45 öğrenci, arkadaşları ile beraber gönüllerince eğlenme imkanı buldu.

Kepezli öğrenciler, Kepez'i geziyor

'Kepezliyim Şehrimi Geziyorum' etkinliği ile Kepezli çocukları beş yıldızlı eğlence ile buluşturan Kepez Belediyesi'nin gezi etkinliği hız kesmeden devam ediyor. 'Kepezliyim Şehrimi Geziyorum' etkinliği kapsamında Kepezli çocuklara Antalya'yı gezme imkanı sunan Kepez Belediyesi, etkinlik kapsamında Odabaşı Sevinç Fahri Aydın İlkokulu öğrencilerini ağırladı. Kepez Belediyesi Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü personeli tarafından okullarından alınan 45 öğrenci, öğretmenleri eşliğinde Antalya Hayvanat Bahçesi'ni gezdi.

'ÇOCUKLARIMIZA HER ŞEYİN EN İYİSİ'

Öğrencilerin ikinci durağı ise Kepez Belediyesi'nin Antalya'da bir ilk olarak halkın kullanımına açtığı 70 dönümlük Kepez Macera Ormanı oldu. Macera ormanında at binmenin keyfini yaşayan öğrenciler, paintball, survivor, labirentle de heyecanın dorukta yaşandığı bir gün geçirdi. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, her ay farklı okullarda, farklı öğrencilerin dahil edildiği Kepezliyim Şehrimi Geziyorum projesinin toplum kesimleri arasındaki dengeyi sağlamak ve sosyal ihtiyaçları karşılamak amacıyla bir sosyal sorumluluk projesi olarak başlatıldığını söyledi. Başkan Tütüncü, "Çok sevdiğimiz çocuklarımız her zaman her şeyin en iyisini hak ediyor" dedi.

BİZE ULAŞIN