Kemer’de CHP kaynıyor

Antalya Kemer’in CHP’li başkanı Gül’ün, istediği ilçe başkanının seçilmemesine tepkisi sürüyor. CHP’li kadınlara otobüs vermeyen Gül, önceden verdiği 2 bilgisayarı da geri aldı

Kemer’de CHP kaynıyor
CHP Kemer ilçe örgütünde sular durulmuyor. Mustafa Gül'ün olaylı bir şekilde CHP'ye transfer olmasıyla başlayan tartışmalar devam ediyor. Parti rozetini CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun grup toplantısında taktığı Mustafa Gül ile mevcut ilçe yönetimi arasındaki tartışma şimdi de 'dijital' boyuta taşındı.

BİLGİSAYARI GERİ VERİN
Mustafa Gül'ün önceki yönetim döneminde ilçe örgütüne gönderdiği 2 bilgisayarı geri istediği öğrenildi. Bunun nedeninin Mustafa Gül'ün kendi desteklediği adayın ilçe kongresinde seçilmemesine tepki olduğu iddia edildi. Belediye Başkanı Mustafa Gül'ün daha önce de Ankara'ya gidecek olan CHP ilçe kadın kollarının otobüs istediğini geri çevirmesi olay olmuştu.

TAVRINI SÜRDÜRÜYOR
Kongrede de 'Benim dediğim olursa olur diğerini kabul etmiyorum' diyen Gül'ün, bu tavrını, kongre sonrası da sürdürdüğü ortaya çıktı. Gül'ün, son kongrede kendisinin de desteklediği eski ilçe başkanı Erdem Cesur ile beraber hareket etmesi ve Hüsnü Ünal'ın kazandığı kongre sonrası ilçe binasına adım atmaması bu iddiaları güçlendiriyor.

KUMBUL'A ŞİKAYET GİTTİ
CHP Kemer İlçe Başkanı Hüsnü Ünal ile Mustafa Gül arasındaki gerilim, CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul'un ilçe ziyaretinde de su yüzüne çıkmıştı. Hüsnü Ünal, Mustafa Gül'ü parti binasına gelmediği iddiasıyla Kumbul'a şikayet etmişti. Yaşanan son bilgisayar isteme tartışmasının da yine Kumbul'a şikayet edildiği öğrenildi. İlçe yönetiminin, bilgisayarları iade ettiği de gelen bilgiler arasında.
BİZE ULAŞIN