Evde durmak yok

FTA Antalyaspor’da futbolcular evden telekonferans sistemli antrenmanlara başladı. Tesisteki malzemelerin evlerine gönderildiği futbolcuların ev idmanını Tamer Tuna yönetti

Evde durmak yok
Çarşamba 26.03.2020
Güncelleme: Perşembe 26.03.2020
ABONE OL
Fraport TAV Antalyasporlu futbolcular, koronavirüs salgını sebebiyle Süper Lig'e verilen arada formlarını kaybetmemek için ilk antrenmanlarını bugün telekonferans yöntemiyle gerçekleştirdi. Teknik Direktör Tamer Tuna'nın belirlediği program çerçevesinde oyuncular uzaktan da olsa bir araya geldi ve ilk antrenmanını gerçekleştirdi. Telekonferans sistemiyle yapılan idman, Tuna ve yardımcılarının denetiminde gerçekleştirildi.

TEKNOLOJİK İDMAN DÖNEMİ
Futbolcular evlerinden aynı anda sisteme bağlanarak kulüp tarafından kendilerine ulaştırılan kondisyon aletleri ve ekipmanlarla birlikte çalışmaya katıldı. Antalya'da bulunan oyuncular evlerinden, Brezilya'da bulunan Charles, Antalya dışında olan Hakan (Sakarya), Eren (Bursa), Ferhat (Çanakkale), Yekta (İzmir) ve Veysel de (İstanbul) ikamet ettikleri yerde antrenman yaptı.

SİSTEM LİGE KADAR DEVAM EDECEK
TOPLUM sağlığı için 'Evde kal' kampanyası çerçevesinde antrenmanlarını online olarak sürdüren FTA Antalyaspor, saat 16.00'da aynı anda sisteme bağlanarak birlikte çalışma şansı buldu ve teknik ekip tarafından eş zamanlı olarak yakından takip edildi. Antrenmanların bir süre bu şekilde devam edeceği, liglerin başlama tarihi açıklanana ve koronavirüs tehdidi geçene kadar sistemin sürdürüleceği ifade edildi.

BURSA NAMAZ VAKİTLERİ