Patronlar memnun

ATSO Başkanı Davut Çetin, hükümete salgın nedeniyle bugüne kadar ilettikleri taleplerin 19’unun kabul gördüğünü bildirdi

Patronlar memnun
Çarşamba 26.03.2020
Güncelleme: Perşembe 26.03.2020
ABONE OL
TÜRKİYE Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (ATSO) Davut Çetin, koronavirüs salgını nedeniyle hükümete bugüne kadar ilettikleri taleplerin 19'unun sonuçlandığını bildirdi.

ÇALIŞMA ÖDENEĞİ
Çetin, hayata geçirilen 'Kısa Çalışma Ödeneğinin' virüs pandemisinden olumsuz etkilenen tüm işletmeler için çok önemli bir destek olduğunu söyledi. Kendilerinin de üyelerle bir araya gelerek yaşadıkları sorunları ve buna ilişkin çözüm önerilerini topladıklarını aktaran Çetin, bu süreçte daima üyelerinin yanlarında olduklarını belirtti.

19 TALEBE KABUL
Tüm üyelere, odanın hem sosyal medya hesaplarını hem de ATSO internet sitesini takip etmeye davet ettiğini aktaran Çetin, "Koronavirüs'ün ülkemize girmesinden bu yana TOBB Yönetim Kurulu olarak hükümetimize bugüne kadar ilettiğimiz taleplerimizin 19'u sonuçlanmıştır. Böyle dönemlerde alınacak desteklerin çok önemli olduğunun bilincindeyiz. Bundan sonra da taleplerin takipçisi olacağız" ifadelerini kullandı.