Şimşek tertemiz çıktı

Aytemiz Alanyaspor’da, futbolcular, teknik heyet ve kulüp personeline ikinci kez uygulanan koronavirüs testlerinin tamamı negatif çıktı. Cisse’nin test sırasındaki yaşadıkları güldürdü

Şimşek tertemiz çıktı
Cumartesi 23.05.2020
ABONE OL
Aytemiz Alanyaspor'da, futbolcular, teknik heyet ve kulüp personeline ikinci kez uygulanan koronavirüs testlerinin tamamı negatif çıktı. Kulüpten yapılan açıklamada, "Futbolcularımız, teknik heyetimiz ve personelimize ikinci kez uygulanan COVID-19 testlerinin tamamı negatif sonuçlanmıştır. Kamuoyunun bilgisine sunarız" denildi.

PAPİS CİSSE'NİN ZOR ANLARI
Turuncu yeşillilerin golcü oyuncusu Papiss Cisse'nin kulüpte yapılan koronavirüs testi esnasındaki komik anları güldürdü. Cisse, sağlık ekibi tarafından yapılan test esnasında zor anlar yaşadı. Cisse'nin yaşadığı o anlar sosyal medyada paylaşıldı.

ÇALIŞMALAR DEVAM ETTİ
Testlerin negatif çıkmasının ardından Aytemiz Alanyaspor günü tek antrenmanla tamamladı. Teknik Direktör Erol Bulut ve yardımcı antrenörlerin gözetiminde yapılan antrenman, kuvvet ve dayanıklılık çalışmasıyla başladı. Alanya ekibi daha sonra dar alanda pas çalışması yaptı. Antrenman taktik çalışmasıyla sonra erdi.