Ev yemeği tadında

Yaşamkent Moda City içinde hizmet veren Gusto Savor Cafe&Bistro, dünya mutfağından lezzetler sunuyor. Mekan, misafirleri için hazırlık yapamayan kişilere de yardımcı oluyor

Cumartesi 25.05.2013
ABONE OL
Şehrin gürültüsünden ve stresinden kaçmak istiyorsanız, çok uzağa gitmenize gerek yok. Yaşamkent Moda City'nin içinde hizmet veren Gusto Savor Cafe&Bistro, müşterilerine huzurlu bir ortamda yemek yiyebilme imkanı sağlıyor. Dünya mutfağının seçkin lezzetlerini servise sunan mekan, açık bahçesiyle dikkat çekiyor.

MİSAFİR LERİNİZİ DE AĞIR LIYOR

Mekanın en güzel özelliklerinden biri ise sipariş üzerine ev yemekleri yapması. Evine misafir davet eden ancak yemek yapmaya vakti olmayanlar için Gusta Savor devreye giriyor. Özellikle çalışan kadınları düşünen mekana bir gün önce siparişlerin verilmesi yeterli.

HUZUR DOLU KAH VALTI
Şehrin gürültüsünden uzak olduğu için tercih edilen mekan, uzun uzun kahvaltı keyfi yapmak isteyenleri de cezbediyor. Pazar günleri brunch hizmeti veren mekanın kahvaltı menüsü de oldukça zengin. İzmir usulü menemenden isteğinize göre yaptırabileceğiniz omlete, gözlemeden bazlamaya kadar birçok lezzetli seçenek yer alıyor. Yöresel peynir ve reçellerle de süslenen kahvaltıda birçok ürün servise sunuluyor.

DÜNYADAN LEZZETLER
Dünya mutfağının seçkin lezzetlerine menüsünde yer veren mekanda çorbalardan et yemeklerine, salatalardan makarnalara, pizzadan sandviçlere kadar birçok seçenek yer alıyor. Mekanı farklı kılan diğer bir özelliği ise malzemelerin yüzde 100 doğal ve kaliteli ürünlerden tercih edilmesi. Tatlılarla da zenginleştirilmiş menü, her damak tadına uygun bir yemeği de barındırıyor.
Bilgi için: 217 22 00