Haydi alışverişe

Ankara'yı marka şehir haline getirmeyi hedefleyen Ankara Alışveriş Festivali yarın yapılacak galayla başlayacak. Renkli galada Can Atilla konser verecek

Salı 28.05.2013
Son Güncelleme: Pazartesi 27.05.2013
ABONE OL
Ankara Ticaret Odası, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Ankara Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi'nin birlikte düzenlediği Ankara Shopping Fest (Ankara Alışveriş Festivali) yarın ATO Congresium'da düzenlenecek galayla başlayacak. Çok sayıda siyasetçi, sanatçı, işadamı, sivil toplum örgütü başkanı ve Ankaralı'nın katılacağı galada Türkiye'nin Vangelis'i olarak anılan dünyaca ünlü sanatçı Can Atilla konser verecek. Etkinlikte festival sürprizleri de kamuoyuyla paylaşılacak.

222 ARABA HEDİYE

Alışveriş Festivali'nde kredi kartı ve banka kartıyla yapılan her 25 liralık alışveriş bir araba kazanma şansı sağlayacak. Bankalararası Kart Merkezi'nin organizasyonu ve Milli Piyango İdaresi'nin denetimiyle gerçekleşecek çekilişlerde 222 kişi, Fiat Fiorino kazanma imkanına kavuşacak.

GECELER ŞENLENECEK
ATO Başkanı Salih Bezci, Ankara Shopping Fest'in ikincisini organize ederken tek hedeflerinin Ankara'yı bir marka şehir haline getirerek turizm destinasyonları arasına sokmak olduğunu belirtti. Marka oluşturmanın zaman alan bir çalışma dizisi olduğunu kaydeden Bezci, "Ankara markası için festivalin sürekliliğini sağlamak ve marka değerini korumak durumundayız" dedi.