Engelliler iddialı

Çankaya Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübü, Ahlatlıbel Spor ve Sosyal Tesisleri'nde Malatya'yı 2-0 yenerek gücünü bir kez daha gösterdi

Çankaya Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübü, Turkcell Sesi Görenler Futbol Ligi'nin 2. haftasında Malatya Görme Engelliler Spor Kulübü'nü ağırladı. Ahlatlıbel Spor ve Sosyal Tesisleri'nde oynanan maçta konuk Malatya takımını 2-0 yenen geçen yılın şampiyonu Çankaya, ikinci haftayı da galibiyetle kapatarak ligde bu yıl da iddialı olduğunu gösterdi. Sahaya Ali, Volkan, Mücahit, Celal, Emrah, Mehmet ve Ercan'dan oluşan kadrosuyla çıkan Çankaya, ilk yarıyı Mücahit'in attığı golle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda da maçtaki ağırlığını koruyan Çankaya ekibi Mücahit'in ikinci golüyle galibiyetini perçinledi.

'YAŞAMA TUTUNUYORLAR'
Çankaya Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübü Başkanı Yusuf Sayyıdan, şampiyonlukta iddialı olduklarını belirterek görme engellilerin her alanda yaşama kazandırılması için çaba harcayan Çankaya Belediyesi ve Belediye Başkanı Alper Taşdelen başta olmak üzere herkese teşekkür etti.
BİZE ULAŞIN