Us Akademi Çayyolu'nda

Ankara'nın en nitelikli butik okulu Çayyolu'nda açılıyor. Us Akademi İlkokul, Konutkent 1, Konutkent 2, Yaşamkent kesişme noktasında 2014- 2015 eğitim-öğretim yılında güçlü öğretmen kadrosu, 18 öğrencilik sınıfları, beceri ve öz disiplin üzerine yapılandırılmış eğitim modeliyle hizmet verecek.

ÖZEL TASARLANDI
Öğrenci sıralarının özel olarak tasarlandığı, fiziki alanların ilkokula göre düzenlendiği, bahçe ve oyun alanlarının geniş tutulduğu; eğitim programlarının ve süreçlerin planlandığı Us Akademi İlkokul'da temel felsefe bireye saygı… Us Akademi, Atatürk'ün vizyonundan yola çıkarak kendine güvenen, çevresine karşı sevgi dolu, sorumluluk sahibi, dürüst, başarılı, aklını kullanan, bireyler yetiştirmeyi hedefliyor.

KALİTE ÖNEMLİ
Sınıf öğretmenlerinin sınıflarıyla devamlılığının sağlanması üzerine kurulmuş ilkokulda kalite için eğitim koordinatörlüğü butik yapı içinde oluşturuldu. Mahalle mektebi olarak da nitelendirebileceğimiz ilkokul, okul kültürünün çok önemli olduğunun farkında. Farklılığını en etkin biçimde ortaya koyan okul, bu yıl anasınıfı, ilkokul 1., 2. ve 3. sınıfları ile eğitim verecek.
BİZE ULAŞIN