Yeni Asır Gazetesi 'bölgenin en iyisi'

Yeni Asır Gazetesi 'bölgenin en iyisi'
Medya İhtisas Gazetecileri Federasyonu, son yıllarda Türkiye'de ve dünyada başarılara imza atan devlet adamı, kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum örgütleri, kültür, sanat, sağlık, çevre, eğitim, aktüalite, turizm, kadın, ekonomi, magazin, kent, gıda, tarım ve spor alanında faaliyet gösteren başarılı isimleri belirledi. Başarılı olan isimlere 'gazeteci gözüyle' ödül verilmesi kararlaştırıldı.

BAŞARI OSKARI ALDILAR
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türk halkının emanetine sahip çıkarak, Türkiye'yi her alanda ileriye götürme başarısı gösteren ve dünya ülkeleri ile yarışır hale getirmesinin yanı sıra, son 12 yılda girdiği bütün seçimleri kazanması" dolayısıyla yılın devlet adamı olarak Başarı Oskarı'nın sahibi oldu. Ulaştırma eski Bakanı İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek de Başarı Oskarı'na layık görüldü.

ÖDÜL TÖRENİ ANKARA'DA
19 Ağustos 1895'te yayın hayatına başlayan ve Türkiye'nin yakın tarihine damgasını vurmayı başaran Yeni Asır Gazetesi de Türkiye'nin en büyük bölge gazetesi olması sebebiyle, ödüle layık görüldü. Ödüller, şubat ayında Ankara'da düzenlenecek olan ödül töreniyle sahiplerine verilecek.

BİZE ULAŞIN