Yeniden Yiğiner

Yeniden Yiğiner

105 yıllık çınar bugün yeni başkanını seçiyor. Eski başkan Mehmet Yiğiner'in yeniden adaylığını açıklayıp başkan seçilmesi bekleniyor

Ankaragücü'nde tarihi gün... Son yılların en sıkıntılı dönemini geçiren sarı-lacivertli camia, bugün yeni başkanını seçiyor. FIFA borçları, futbolcu, teknik heyet ve personel alacakları ile hacizlerden bir türlü ayağa kalkamayan Ankaragücü, bu sezon en azından küme düşmeyip varolma mücadelesini sürdürmek istiyor. Geçtiğimiz günlerde çıkan "Bent Ahlat'ın adaylık" haberlerinin gerçeği yansıtmadığı ve delege olmayan Ahlat'ın seçimlere girmesinin mümkün olmadığı belirtildi.

2 MİLYON TAMAM
Daha önce iki kez ertelenen ve son olarak bugün saat 14.00'te yapılması kararlaştıran kongreye tek aday olarak Mehmet Yiğiner'in girmesi bekleniyor. Destek arayışını sürdüren Yiğiner'in son olarak Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile görüştüğü ve 2 milyon TL'lik yardımın ödeneceği sözünü alarak adaylığını açıklayacağı öğrenildi.

JESTE KARŞI JEST
Bu görüşme ile ilgili sürpriz bir iddia daha ortaya atıldı. Kulübe yakın kaynaklardan alınan bilgiye göre Gökçek'in istediği gibi Aylin Nazlıaka'nın kulüple bağlarının tamamen koparılacağı ve onun yönetime dahil etmek istediği kişilerin isimlerinin Yiğiner'in listesinden çıkarıldığı belirtildi. Gökçek'in de bu jeste karşılık başkanlık süresi boyunca, kulübe yapılacak maddi yardımların devam edeceği sözünü verdiği de iddialar arasında.
BİZE ULAŞIN