'Şehzade'de gençler mutlu

Şehzade Gençlik Merkezi, gençleri sokağın kötü etkilerinden ve zararlı alışkanlıklardan koruyarak onlara spor, sanat, kültür ve bilimin kapılarını açıyor

'Şehzade'de gençler mutlu
Keçiören Belediyesi Yonca Yaşam Merkezi bünyesindeki Şehzade Gençlik Merkezi, gençlere hem zamanlarını olumlu değerlendirme hem de kendilerini geliştirme fırsatı sunuyor. Büyük ilgi gören merkezde yaşıtlarıyla birlikte masa tenisi, bilardo ve satranç gibi çeşitli zihinsel ve bedensel oyunları oynama imkanı bulan gençler, böylece daha sağlıklı sosyal ilişkiler de kurabiliyor.

HER TÜR ETKİNLİK VAR

Kitap okumak isteyen gençler merkezin kütüphanesinden faydalanıyor. Farklı konularda araştırma ve kaynak bulma imkanı da yakalıyorlar. Belediye Başkanı Mustafa Ak, yarıyıl tatilinde gençlerin daha verimli vakit geçirmesini istediklerini belirterek "Şehzade Gençlik Merkezimizden Keçiören'de yaşayan 15-25 yaş arasındaki bütün gençlerimiz yararlanabiliyor. Merkezimizde kendi yaş gruplarındaki arkadaşlarıyla bir araya gelebilen gençlerimize birçok seçenek sunuyoruz" dedi. Masa tenisi, bilardo ve satranç gibi oyunların oynanabildiği merkezde, bilgisayar kursları, müzik, enstrüman, dil ve diksiyon gibi kurslar da veriliyor.

GENÇLER VAKTİNİ BOŞA HARCAMIYOR

Keçiörenli gençlerin büyük ilgi gösterdiği Şehzade Gençlik Merkezi'nde 15-25 yaş arası gençler, gün içinde spor yapıyor, kütüphanede kitap okuyor.
BİZE ULAŞIN