Gökçek şampiyon güreşçileri kutladı

Gökçek şampiyon güreşçileri kutladı
Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Bakü'de düzenlenen 1. Avrupa Oyunları'nda Avrupa Şampiyonu olan ASKİ Sporlu Güreşçiler Rıza Kayaalp ve Taha Akgül'ün şampiyonluk pastasını, şampiyonlarla birlikte kesti. ASKİ Spor Kulübü Sosyal Tesisleri'ndeki kutlayama, serbest stilde de 2 bronz madalyayı Türkiye'ye kazandıran ASKİ Sporlu Sezer Akgül ve Mustafa Kaya da katıldı.

'İFTİHAR EDİYORUZ'

İftar programının ardından ASKİ Sporlu güreşçilerin şampiyonluk sevinçlerine ortak olan Başkan Gökçek, Türkiye'nin gururu güreşçileri tek tek tebrik etti. Güreşçilerden şampiyona ile ilgili bilgi alan ve başarılarından dolayı teşekkür eden Başkan Melih Gökçek, güreşçilerden Eylül ayındaki Dünya Şampiyonası'nda ve 2016 Olimpiyatlarında da şampiyonluk istedi. Türkiye'ye büyük sevinç yaşatan sporcuların başarılarının devamı için maddi ve manevi her türlü desteğin sağlandığını ve sağlanmaya da devam edeceğini kaydeden Başkan Gökçek, "Ülkemiz ve biz sizlerle iftihar ediyoruz. Türk Güreş Milli Takımı adına elde ettiğiniz madalyalar gururumuz oldu. Ankara Büyükşehir Belediyesi ASKİ Spor Kulübü olarak Türk sporuna hizmetlerimiz devam edecek. Kazanmak sizden moral ve motivasyon adına maddi ve manevi ödül ve destek bizden. Türkiye'nin yüzünü ağarttınız Başarılarınızın devamını diliyorum" diye konuştu.

ŞAMPİYONLUK PASTASI

Şampiyon güreşçilerin de destekleri için teşekkür ettiği Başkan Gökçek, daha sonra ASKİ Sporlu güreşçilerin şampiyonluk pastasını, sporcularla birlikte kesti. Başarıların artarak sürmesi ve madalya gururun devam etmesi temennisiyle pastanın kesilmesinin ardından Başkan Gökçek, şampiyon güreşçilerle birlikte bir süre sohbet etti.

BİZE ULAŞIN