Ata Hyundai babaların yüzünü güldürdü

Otomotiv sektöründe 51 yılı aşkın tecrübesiyle her zaman müşterilerine ayrıcalıklı hizmet veren Ata Grup başkentli babaları Babalar Günü'nde yalnız bırakmadı

Ata Hyundai babaların yüzünü güldürdü
Otomotiv sektöründe 20 yıldır Hyundai markasını temsil eden Ata Grup hem araç filosunu tanıtmak hem de babaları Babalar Günü'nde yalnız bırakmamak için babalara özel kampanya hazırladı. Ata Hyundai Babalar Günü dolayısıyla Ata Plaza Showroom'da test sürüş aktivitesi düzenledi. Çocuklarıyla bu özel kampanyaya katılan babalar doyasıya keyifli zaman geçirdi. Çocukların ise mutlulukları görülmeye değerdi.

ÇOK ÖZEL FİYATLAR
Babalar Günü özel kampanya ve test sürüşüne çocukların ve babaların ilgisinin yoğun olduğunu belirten Ata Hyundai Satış Müdürü Serkan Ayan, "Bütün babalarımıza özel haziran ayı sonuna kadar çok özel fiyatlar ve kampanyalar düzenledik. İstedik ki Ata Grup olarak böylesi anlamlı bir günde hem araçlarımızı tanıtalım hem de başkentli çocuklarla babalarına birlikte sürpriz yapalım. Bu kampanyamıza katılan çocuklar ve babalar bu aktiviteden memnun kaldı. Bizler için de onların mutluluğuna ortak olmak keyif vericiydi. Bunu her Babalar Günü'nde yapmak istiyoruz. Bizim için de güzel oldu. Araçlarımızı yakından tanıtma fırsatı yakaladık. Bu çok özel kampanya araç almayı düşünenler için kaçırılmayacak da bir fırsat oldu. Vatandaşlar Hyundai ayrıcalığı ve farkını yerinde gördü" dedi. Test sürüşü yapanlara sürpriz hediyelerin dağıtıldığı etkinliğe ilgi büyüktü.
BİZE ULAŞIN