Esnafı bir araya getiren düğün

Ankaralı esnaf, Ankaragücü ve ANKESOB Başkanı Mehmet Yiğiner'in oğlu Furkan'ın düğününde bir araya geldi. Çiftin nikahını Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek kıyarken Ankaragücülü futbolcular da Yiğiner ailesini yalnız bırakmadı

Esnafı bir araya getiren düğün
Mehmet Yiğiner'in oğlu Furkan Yiğiner ve Zülal Taşkoparan, Büyük Anadolu Oteli'nde dünya evine girdi. Düğüne Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül, Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş, bürokrasi, siyaset ve iş dünyasından birçok isim, Türkiye geneli esnaf ve sanatkar meslek kuruluşlarının; federasyon, birlik ve odaların başkan ve yöneticileri, Ankara'da faaliyet gösteren çok sayıda şoför esnafı, Ankaragücü yönetim kurulu, eski yöneticiler, teknik heyet ve futbolcular katıldı.

NİKÂHI ME LİH GÖKÇE K KIYDI

Genç çiftin nikahını Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek kıyarken, nikah şahitliklerini ise Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül, ANKESOB Başkan Vekili Hüseyin Ar, Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş, İşadamı Mustafa Akan ve Ankara Dernekler Federasyonu Başkanı Celalettin Uludağ yaptı. Nikâhın ardından gençlere saadet dileyen Gökçek, "Cenab-ı Hak'tan sizlere iki cihan saadeti diliyorum. Bir yastıkta kocayın inşallah. Hayırlı uğurlu olsun" dedi. Aile cüzdanını geline takdim eden nikah şahidi Yozgat Milletvekili Abdullkadir Akgül de genç çifte mutluluklar diledi. Ayrıca düğünde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Meclis Başkanı İsmet Yılmaz'ın kutlama mesajları okundu.

YİĞİNER'DEN DANS VE OYUN HAVASI
Konuklarla tek tek ilgilenen Mehmet Yiğiner, ailesi ve dostlarıyla doyasıya eğlendi. Kızıyla dans eden Yiğiner, davetlilerle birlikte oyun havalarına da eşlik etti. Yoğun katılımın olduğun düğünde sevenleri ve dostları Yiğiner ve Taşkoparan ailelerini yalnız bırakmazken, düğüne renk katan ses sanatçısı Veli Erdem Karakülah ve saz arkadaşlarının seslendirdiği şarkı ve türküler eşliğinde düğün geç saatlere kadar sürdü.
BİZE ULAŞIN